12 Mayıs 2010 Çarşamba

Seks Yaparken Erkek Daha Fazla Nasıl Zevk Alır

KAdınların erkeklerin gözleri önünde soyunmaları mutlaka erkeklere daha fazla azevk vermektedir. Erkeklere daha fazla zevk vermenin ana kullarından bir tanesi de erkeği baştan çıkaracak yntemleri bulabilmektedir. MEsela oral seks ile erkeğe daha fazla zevk verebilirsiniz. Oral seksten bütün erkekler hoşlanmaktadir. Mesela erkeğini siz yönledirerek daha fazla zevk verebilirsiniz.

Yaşamaktan ve denemekten korkan kadınlar... Bizleri bu noktaya neyin getirdiğini düşündünüz mü hiç? Bizi denemekten alıkoyanın ne olduğunu sorguladınız mı? Yaşamadan yanından geçip gittiğimiz günler ve gerçek bir bilgeliğe erişmeden ulaştığımız olgun yaşlar ne olacak? Bunları daha önce düşünmemiş ya da düşünüp, şeytanınızın sizi ele geçirdiğine inandıktan sonra beyninizden iki dakikada savuşturmuş olabilirsiniz. Oysaki yapmanız gereken tek şey, arada sırada da olsa, hiç sevmediğiniz o şeytanınıza kulak vermek; çünkü bazen kulağınıza zevkli şeyler de fısıldayacaktır. Ya da bu seferliğine izin verin, şeytanınızın rolünü biz üstlenelim; daha önce yapmayı düşündüğünüz ya da düşünmediğiniz, her şekilde bir türlü hayata geçiremediğiniz bazı şeyleri denemenize yardım edelim. Kendinizden yeni bir siz var etmeye ve hiç fark etmediğiniz yönlerinizi görmeye hazır mısınız?MEsela oral seks ile erkeğe daha fazla zevk verebilirsiniz. Oral seksten bütün erkekler hoşlanmaktadir. Mesela erkeğini siz yönledirerek daha fazla zevk verebilirsiniz.

MUTLAKA BİR KEZ YAPIN!

Bu maddeleri kendi önem sıranıza göre inceleyin ve yapılacaklar listenize not edin; hepsi de çok eğlenceli ve size çok şey öğretecek hamleler!

1) ÖNCE SİZ DAVRANIN!

Hayatımızın, erkeklerin yapacağı hamleleri beklemekle askıda geçtiğinin farkında mısınız? Çıkma teklif etsin, öpmeyi denesin, sevişmeye yeltensin, evliliğe meyletsin diye bekleyip duruyoruz. Peki, neden ilk hamleyi yapan biz olmuyoruz? Endişe etmeyin, ilk kurşunu atan olmanız, değerinizi azaltmaz. Tabii ki doğru bir tavır takınmayı başardığınız sürece.

Deneyin...

Siz teklif edin: Evlilik, akşam yemeğine çıkmak ya da seks... Teklif eden olmak, size bir şey kaybettirmez. Kazanacaklarınızsa yanınıza kâr kalır.

İlk öpen siz olun: Onu öpmek mi istiyorsunuz; içinizden geleni yapın. Birkaç saniye şok geçirdikten sonra, dudaklarınıza tutkuyla yapışacaktır.

Sevişme talebi sizden gelsin: Onunla sevişmek istediğiniz anda bunu gerek sözel, gerekse fiziksel olarak açıkça ifade edin. Bu yöntemin partnerinizi tahrik etme olasılığı son derece yüksektir.

Öğrenin...

Özgüveninizi kazanmayı: İlk adım atan olmak, yapabileceklerinize inanmanızı sağlar.

Saygısını kazanmayı: Bir erkek, onu kendisi davranmadan öpecek ya da ona kendisinden daha açık davranacak bir kadına her zaman saygı duyar; dolayısıyla mevcut bir aşk varsa perçinlenir yoksa da doğar.

Ben güçlüyüm demeyi: Bu saydığımız önerileri yapmak, gerçekten güçlü kadınların harcıdır. Bunlardan birini yaptıktan sonra, gücünüzün farkına varacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder